Кампанія містила 7 рекламних спотів по 15 секунд, які транслювали під час ефіру. За словами старшого директора бренда, ця кампанія є еквівалентом до Super Bowl, який вони пропустили цьогоріч. Над маскотами потрібно багато працювати, тому що робити маскот це їх сьогодні за старим зразком — дорого. Значні інвестиції підуть лише на те, щоб розкрутити маскота, адже це такий самий продукт. Іноді трапляється, що маскот стає більш бажаним, аніж продукт, який він рекламує — і це наступний крок розвитку для бренда.
Використовуйте Талісман У Всіх Комунікаціях
Розкрутка бренду може йти набагато швидше, якщо здійснювати комунікацію з аудиторією за допомогою маскота. Давайте розглянемо, як його використовувати і які завдання вирішуються за його допомоги. Для того аби надати персонажу змогу буквально розмовляти з аудиторією, ми вирішили озвучити його. На жаль, більшість сервісів озвучування заточені на обробку англійської мови. Тож під час використання інших мов ми зіткнулися з проблемою некоректного розставлення наголосів, інтонації та зчитування пауз за допомогою знаків пунктуації. Але в нішах, де пропонуються складні для сприйняття продукти на кшталт аналітичних інструментів для трейдингу, це завдання не таке просте.
Різновиди Й Типи Бренд-персонажів
Тож зусилля нашої команди були спрямовані на підготовку до успішного релізу. У рекламі Весела Корівка з’являється як позитивний персонаж. Але маскот повністю окуповує вкладені кошти, робить бренд живим і особливим.
Маскоти В Маркетингу: Ключові Переваги Та Наш Кейс
У рекламі він почав займатися популярними видами спорту, як-от скейтбординг, наголошуючи на енергетичній цінності шоколадного напою Nesquik. Постать Рональда Макдональда з’являлася в коміксах, книжках, фільмах, відеоіграх та анімаціях. Клоуна вигадав у 1963 році американський ведучий, актор і комік Віллард Скотт. Саме він виступив у ролі клоуна в перших телевізійних передачах та рекламі бренда в 60-х роках.
Поширюйте іграшки, футболки, чашки та інший мерч з вашим талісманом. Свої талісмани існують у Олімпійських та Паралімпійських ігор, різних футбольних, хокейних, бейсбольних і легкоатлетичних чемпіонатів. Зберегти моє ім’я, e-mail, та адресу сайту в цьому браузері для моїх подальших коментарів.
Тож, корпоративні маскоти є важливим інструментом для підвищення впізнаваності та зміцнення лояльності аудиторії до бренду. Багато компаній зі світовими іменами мають персонажів бренду, так званих маскотів. У 2011 році в Британії вийшов перший рекламний ролик, де показана ферма корів, на якій створюються трикутні сирки. У ролику з’явилися нові персонажі, яких бренд надалі використовув як товаришів Веселої Корівки. Просування кампанії також охоплювало діджитал та офлайн-рекламу. Герой вписується в цю концепцію, адже він сам ділиться історіями.
Але є низка галузей, у яких талісмани допомагають виділитися з-посеред конкурентів. Із плином часу може змінюватися не лише зовнішній вигляд талісмана, але й манера його поведінки, як сталося, наприклад, з Мішлен-меном компанії Michelin. Спочатку мішленівський чувачок був брутальним типом, який палить сигари і п’є пиво. Але з часом він відмовився від шкідливих звичок і став миловиднішим — таким, яким ми знаємо його сьогодні. Зазначимо, що комунікація від маскота відбувається мовою ворога, через те, що повідомлення спрямовані на аудиторію експатів Європи та Казахстану. Після визначення потреб та особливостей стартапу ми перейшли до практичної частини створення маскота.
Психологи відіграють ключову роль у процесі створення маскотів, оскільки вони вивчають, як кольори, форми та поведінкові характеристики персонажа впливають на емоції людей. Наприклад, R2-D2 і C-3PO є чудовими прикладами таких персонажів у Зоряних Війнах. Психологи допомогли розробити їхні дружні риси та комічні ситуації, які викликають прихильність у глядачів. Ці персонажі створені так, щоб глядачі могли з легкістю ототожнювати їх з людськими рисами, не дивлячись на їх механічну природу.
- Друкована продукція традиційно підсилює брендування, тож логічно зображати талісман компанії на візитівках, банерах, флаєрах та інших матеріалах.
- У нас є ще багато інсайтів, якими ми хочемо поділитися з вами в майбутньому.
- Щоб упоратися із завданням, яке для нас виявилося новим, ми доклали зусиль для самовдосконалення.
- Рецепт шоколадних цукерок M&M’s вигадав засновник компанії Mars Incorporated Френк Марс під час громадянської війни в Іспанії.
Перше зображення корови виконав винахідник марки і власник фабрики — Леон Бель. Він зобразив корову “La Wachkyrie” з вантажівки для перевезення м’яса в роки Першої світової війни. А вже у 1923 році логотип переробили й надали корові жіночнішого вигляду.
Річ у тім, що ваша аудиторія у процесі вибору хоче мати переконливі підтвердження, що продукція працює. Якщо це шампунь — клієнти хочуть бачити сяюче волосся як результат застосування. Що буде, якщо ви запропонуєте їм намальованого персонажа замість реальної моделі? В епоху інтернету маскоти активно використовуються як символи онлайн-платформ та стають надзвичайно популярними в соціальних мережах. Наприклад, одним із найвідоміших маскотів, як в Україні, так і у світі, є Пікачу — символ франшизи Pokémon. Завдяки своїй яскравій та милій зовнішності Пікачу став справжньою зіркою інтернету.
У них Честер з голосом дорослого чоловіка звертається до людей і закликає їх використовувати палички читос для помсти або розв’язання проблеми. Ця рекламна кампанія була адресована дорослій аудиторії, тому що дослідження показало, що 60% споживачів Cheetos — дорослі. Компанії, у яких є персонажі, одразу виділяються серед конкурентів, запам’ятовуються споживачам і завдяки цьому мають вищу прибутковість. На початку своєї історії в середині 20 століття Містер Пропер (знайома мелодія одразу заграла в голові) став лідером на ринку очисних засобів і тримає першість до сьогодні. Бувають з довгими хвостами та смішними вухами, саркастичні і дуже милі.
Створення успішного маскота — це складний процес, який вимагає співпраці між психологами, маркетологами та дизайнерами. Маркетологи також грають важливу роль у створенні маскотів, оскільки вони розуміють, як зробити персонажа привабливим для цільової аудиторії та забезпечити його комерційний успіх. Маркетологи використовували образ Йоди для просування великого асортименту товарів, включаючи іграшки, футболки, книги та навіть побутові предмети.